петак, 18. фебруар 2022.

Partizan - Borac (Zemun) 101-48

Ubedljiv trijumf protiv nedoraslog protivnika, još dve recke nas dele do trofeja. Tristan je ubacio trojku već u prvom našem napadu, Zemunci su se držali do rezultata 12-12, a onda smo serijom 10-0 završili prvu deonicu. Protivnik je uspeo da prepolovi razliku u 2/4, ali smo ponovo dali gas i na veliki odmor povećali prednost (47-30). Drugo poluvreme smo otvorili serijom 11-0, nismo im dozvolili dvocifren broj poena u 3/4 i do kraja smo odigrali ozbiljno, uz nekoliko atraktivnih poteza i zakucavanja. Očekivano, Tristan i Dule su dobili lepu minutažu, glavni igrači se nisu puno cimali, Zagor jedini nije ulazio, a Matijas nije bio u sastavu zbog temperature. Za finale ćemo se boriti protiv FMP-a (21h), namučili su nas prošle subote u Železniku i siguno će opet biti veoma motivisani da nas što više izmore za nedelju. Naša pobeda se ne dovodi u pitanje. Volim Partizan!

Partizan: Kurucs 8, Punter 4, Vukčević 16, LeDay 9, Zagorac, Avramović 10, Koprivica 6, Dangubić 14, Smailagić 12, Miletić 8, Moore 3, Trifunović 11.