субота, 3. април 2021.

Partizan - Krka 91-67

Treći trijumf zaredom i revanš sa kamatom za poraz u Novom Mestu. Od starta se videla želja igrača, igrali smo vrlo agresivno u odbrani pa je gostima trebalo 3 i po minuta da dođu do prvih poena, a tek u poslednjem minutu prve deonice da budu i dvocifreni. Dobru igru u defanzivi nismo krunisali u napadu i na prvi mali odmor odlazimo sa skromnom prednošću (16-11). Krka je samo jednom uspela da izjednači (21-21), a zašto već na poluvremenu utakmica nije bila rešena (41-33) mogu da zahvale trojkama - oni su ubacili 8, a mi samo jednu. U nastavku smo i tu bili uspešniji pa je razlika počela da raste, a na kraju bi rezultat sigurno bio još ubedljiviji da trener Matović nije povukao iz igre najraspoloženije igrače i šansu dao klincima. Kapiten jedini nije ulazio u igru, a Zagor je propustio i ovaj meč zbog povrede. Sledeću utakmicu igramo u četvrtak na istom mestu protiv FMP-a, očekuje se nova rutinska pobeda. Volim Partizan!

Partizan: Mika 5, Paige 2, Dangubić 9, Stefanović 2, Jaramaz 12, Veličković, Perkins 13, Jovanović, Janković 11, Thomas 17, Trifunović 11, Mosley 9.