уторак, 9. мај 2017.

Partizan - FMP 82-71

Stigoh iz Pionira, pobedismo...

Nova pobeda Džiletovih ratnika, i ovaj put ostvarena posle rezultatskog minusa na poluvremenu. Puno promašenih slobodnih bacanja u prve dve četvrtine razlog je što nismo obezbedili ranije mirniju završnicu. Gosti su se držali i u nastavku a mi smo se probudili nakon sjajne Vanjine rampe pri rezultatu 48-50, kada je sprečio sigurne poene gostiju. Usledila je naša serija od 10-0 i vođstvo više nismo ispuštali do kraja. Birča standardno nervozan ali i ovaj put efikasan, Uroš odličan, pogotovo u prvom poluvremenu, Heč proradio u drugom a u nekoliko navrata istakli su se i Bane, Vanja i Adin. Džile je stalno bodrio Pota i bacao mu koske, pokazujući time da će na njega više računati do kraja sezone jer Gordona, po svemu sudeći, više nećemo gledati u svetom dresu. Novica nije bio raspoložen večeras, Majstor slab a Miha nije imao prilike da šutne više od 2 trojke (pogodio jednu).Kopriva i Konan nisu ulazili. Idemo dalje, sledi gostovanje Megi već za 3 dana, nova pobeda u najavi. Volim Partizan!

Partizan: Ratkovica 10, Vrabac 14, Marinković 3, Veličković 5, Majstorović 2, Birčević 13, Koprivica, Andrić 3, Hečer 11, Pot 6, Karahodžić, Luković 15.