понедељак, 17. јун 2019.

Partizan - C.zvezda 75-76

Stigoh iz Pionira, izgubismo...

Nesvirani koraci protivnika u poslednjim sekundama odlučili su pobednika ove finalne serije. Nažalost, porazom smo se oprostili od Pionira i ove sezone. Svega smo se nagledali večeras: od sudijskih grešaka do kiše. Da, nije šala. Samo što je počela poslednja četvrtina, usledio je duži prekid pri rezultatu 56-55 jer je krov prokišnjavao. I to je moguće u ovoj državi. Utakmica je bila skoro preslikana druga u seriji, ali ovaj put nije imala srećan kraj. Nakon prve 1/4 došli smo do solidne prednosti (23-16) koju smo povećali do poluvremena (42-34). Naravno da smo u 3/4 sve to prosuli pa smo morali sve iz početka u poslednjoj deonici. Usledila je rezultatska klackalica do same završnice, a ovaj put su gosti imali napad za pobedu, i iskoristili su ga uz veliku pomoć sudija. Ipak, mi smo krivi što je do tog napada uopšte i došlo jer smo olako prokockali +14. To je to za ovu sezonu, pred nama je dugo toplo leto, nadamo se da će biti izmena u klubu. Izmena na funkcijama pre svega, jer dok su sluge režima na njima svejedno je koje ćemo igrače dovoditi. VOLIM PARTIZAN!

Partizan: Janković N. 5, Paige 8, Pušica, Marinković 5, Jaramaz 9, Veličković 8, Tanasković, Zagorac 7, Renfroe 11, Janković S. 3, Gagić 11, Nikolić 8.