уторак, 28. фебруар 2017.

Mega - Partizan 80-87

Pobedismo...

Još jedna dobijena bitka ranjenih partizana, opet bez prvog trenera i čak 8 igrača! Ali tek će ovi momci pokazati koliko vrede kad krene plej-of i čišćenje svih protivnika koji im se budu našli na putu do trofeja. Mega je pala treći put ove sezone, drugi put za 9 dana, ovaj put na svom terenu. U 1/4 obe ekipe su pravile mini serije, mi smo uspeli da steknemo 7 poena prednosti ali na prvi odmor odlazimo sa samo +2. Vođstvo smo održavali i tokom cele druge i treće četvrtine ali nikako nismo uspevali da se ozbiljnije odlepimo. Pet minuta pre kraja, domaćin je poveo prvi put posle prve deonice, činilo se da nas čeka nova drama ali onda pravimo seriju od 12-0 i konačno lomimo protivnika. Osim Frenkija, svi su bili raspoloženi i imali svoje blistave trenutke. Pot je bio odličan u napadu, Vrabac takođe a Birča i Miha su bili šuterski najraspoloženiji. Majstor se istakao u prvom poluvremenu, Uroš nešto manje u drugom a jedino Tanasko nije uspeo da se upiše u strelce. Novica odmorio i ovu utakmicu a Gordon se vraća za 10 dana. Idemo dalje, posle dužeg vremena imaćemo nekoliko dana odmora i pripreme za sledećeg rivala a to je Krka u Pioniru za vikend. Volim Partizan!

Partizan: Robinson 3, Vrabac 12, Tanasković, Veličković, Majstorović 8, Birčević 20, Andrić 20, Pot 15, Gordon, Luković 9.